mSzukasz miejsca na rodzinny wypoczynek, wypad ze znajomymi, a może marzysz o chwili na świeżym powietrzu? W Myślenicach nie tylko spędzisz aktywnie czas, ale również zrelaksujesz się i wypoczniesz. Miasto położone między Krakowem a Zakopanem urzeka pięknymi krajobrazami i mocą atrakcji o każdej porze roku. Ponadto jest dogodną bazą wypadową do wielu miejscowości w Małopolsce takich jak Kraków, Zakopane, Wieliczka czy Oświęcim.

Aktywni mogą skorzystać z Centrum Sportu i Rekreacji w obrębie którego mieści się hala widowiskowo-sportowa, salka do sportów walki, boisko ze sztuczną nawierzchnią, nowoczesna strzelnica sportowa oraz klub fitness z sauną, siłownią i bogatą ofertą zajęć rekreacyjnych. W strefie czasu wolnego – Zarabie do spacerowania zachęca park. W okolicy znajdują się także place zabaw dla dzieci ścieżki, biegowo-rowerowe, a nawet miejsca grillowe. Nieopodal korty tenisowe i basen.

FB_Myslenice

Przyjedź do nas!

Sam – spędzisz przyjemnie czas na rowerowych lub pieszych wycieczkach, odwiedzisz ciekawe miejsca, zrelaksujesz się i odpoczniesz.

Z rodziną – skorzystasz z wielu atrakcji przeznaczonych zarówno dla dzieci i dorosłych w centrum wodnym Aquarius czy parku miejskim. Poznasz legendy i sekretne miejsca Myślenic

Z przyjaciółmi – poszalejesz na zboczach Góry Chełm, w zimie szusując na nartach, a latem śmigając w dół na rowerach.

Więcej na temat atrakcji w Myślenicach można znaleźć na stroniehttp://www.myslenice.pl/ lub pobierając darmową aplikację mobilną Myslenice.pl